Ne színlelje, élvezze! Akár éppen augusztus 8-án, amikor a a női orgazmus nemzetközi világnapját ünnepeljük.
- 2006 óta inspirálja a nőket arra, hogy tudatosítsák saját testüket és a szexuális élvezethez való jogukat. Szülőhazája Brazília, ahol a női orgazmus megünneplésével szerették volna emlékeztetni a partnereket, hogy ne csak a saját, hanem a női kielégülésre is gondoljanak.
- Szakítson időt magára és élvezze ezt a napot, beszéljen nyíltan a szexről és a női gyönyörről. Egyes férfiaknak fogalmuk sincs róla, mert a saját orgazmusukkal sokkal könnyebb dolguk van.
- A világszintű statisztikák könyörtelenek – az orgazmust csak a nők egyharmada éli át.
És mi van akkor, ha nem megy?
Tipp! Minden sikerülhet, csak akarni kell. Az orgazmus elérése semmi más, mint a következetes gyakorlás eredménye. Feküdjön csak be nyugodtan az ágyba és ha szeretné, nyugodtan kapcsoljon be hozzá pornót. Nem kellemes Önnek saját magát megérinteni ujjaival? Akkor fogjon egy csiklóizgatót. Nem könnyű első alkalommal elérni az orgazmust a csiklón keresztül, kell hozzá egy kis gyakorlat és türelem, akár fél óráig is eltarthat. A csiklóizgató ezt jelentősen megkönnyítheti.
Nem elég a primitív „lökdösés”
A hüvelyi érintkezés során a nők nehezebben érik el az orgazmust, sokkal könnyebb elérni számunkra a csikló kézi vagy orális izgatásával. Érzékeny testünk több figyelmet igényel és több időt a kényeztetésre. Egyes férfiak sajnos ezt nem képesek megérteni még számtalan nemi aktus után sem, és egyáltalán nem is sejtik, hogy az orgazmusnak több fajtája is van.
Vegye inkább a saját orgazmusát a saját kezébe átvitt értelemben szólván, vagy veheti akár szó szerint is. Szánjon időt partnere felvilágosítására, hogy végre gondoljon az Ön gyönyörérzetére és kielégülésére is. Vagy a kielégüléssel ajándékozza meg saját magát – segédeszközeink mindig készen állnak, és soha nem kell őket győzködnie. És ne feledje, hogy minden ünnep megérdemel egy ajándékot is. Akkor miért ne kaphatna egy új erotikus játékszert?
Mini segédeszközök utazáshoz
Rengeteg kifinomult, kellemes tapintású és dizájnban tökéletes eszközzel állunk rendelkezésére. Csak gondolja át, hogy a vaginális, a klitorális vagy az anális orgazmust szeretné „begyakorolni”. Bemutatjuk Önnek a vibrátorok, a dildók, az izgatók, a vibrotojások és a gésagolyók világát. Szeretnénk, hogy valóban jól érezze magát a Női orgazmus nemzetközi világnapján. A speciális vibrátorok segítenek a titokzatos G-pont megkeresésében is.
Nagyszerű az is, hogy az erotikus játékszereket magával viheti bárhová, és élvezheti őket akár szólóban vagy partnerével együtt. Csomagolja csak be a táskájába, és induljon útra álmai orgazmusához. Vagy szerezzen be egy utazó változatot – minikivitelben is talál nálunk bőséges kínálatot.
Talán azt gondolja, hogy ez nem való Önnek. Az igazság az, hogy legtöbb nő visszafogott, kevéssel is megelégszik, és lemond a új dolgok felfedezéséről. Ne legyen olyan, mint a többség, mi nagyon szurkolunk Önnek!














































