Fej Ún. fejjegy – az applikálás után érezhető. A fejillat határozza meg az első benyomást, nagyon intenzív és gyorsan elillan. | vízi tónusok, málna |
Szív Ún. szívjegy – a szívillat néhány perccel a fejillat elillanása után bontakozik ki. Általában 2-3 órán át érezhető. | jázmin, bazsarózsa, rózsabors |
Alap Ún. alapjegy – a parfüm utolsó és leghosszabb fázisa. Körülbelül 4 órán át, de akár egész napon át is érezhető az alapillat. | borostyán, cédrus, velúr |
Az illat fajtája | virágos, vizes |
A csábítás királynője minden fontos tulajdonságát megtestesíti az Banderas Queen of Seduction Eau de Toilette hölgyeknek. Igazán csábító, felejthetetlen illat amelyet bármikor viselhet. Frissítő illata felkelti a figyelmet még a legelfoglaltabb pillanatokban is. Kellemes, energizáló illat.
- mindennapos viseletre
- magabiztos nőknek
- virágos illat
Illat összetétele:
Az üde, édeskés malna frissíti fel a vizes tónusokat az első pillanatban. A jázmin és a bazsarózsa csokrával ajándékoz meg az illat a szívében. A pikáns rózsabors teszi izgalmassá a romantikus tónusokat. Legtovább bőrén a cédrus, melengető borostyán és a különleges velúr illata marad meg.
Illat története:
Banderas illatai csábítóak és magabiztossággal töltenek el. Ilyen hatással van viselőjére a Queen of Seduction illat is. Illata leginkább a melegebb időjárásban bontakozik ki, így tökéletes a nyári és tavaszi kalandokhoz. Igazán ellenállhatatlanná és csábítóvá varázsolja ez a különleges illat.